Thrillers

Het verdrinkingsspel

het verdrinkingsspel.jpgMoet ze ontsnappen aan haar verleden… of aan haar toekomst?

Kijk wat ik gedaan heb

Kijk wat ik gedaan heb.jpgLizzie was een bijl gaan pakken
Om op haar moeder in te hakken
Veertig slagen gaf ze haar.
Maar ze was nog lang niet klaar:
Haar vader kreeg ook, hop, meteen
Veertig slagen, plus nog een.

Nacht op de rivier

Nacht op de rivier.pngWini heeft geen behoefte aan een avontuur. Na een moeizame scheiding en het verlies van haar geliefde broer wil ze alleen maar samen zijn met haar drie beste vriendinnen. Maar de energieke Pia heeft andere plannen.

Een erfenis van spionnen

een erfenis van spionnen.pngMet Een Erfenis van Spionnen grijpt meesterverteller John le Carré terug op zijn meest geliefde personage George Smiley en zijn bestsellers Spion aan de Muur en Edelman, Bedelman, Schutter, Spion. 

Blijf rustig

Blijf rustig.pngBlijf rustig van Maile Meloy is een ijzersterke, psychologische thriller over de nachtmerrie van iedere ouder: wat als je kind opeens verdwijnt? Voor de liefhebbers van Paula Hawkins en Ruth Ware.

Nachthandel

Nachthandel.pngNachthandel is de 22ste Jack Reacher-thriller van Lee Child. Met exclusief nieuw kort verhaal.

Meisje in sneeuw

Meisje in sneeuw.jpgWie ben jij als niemand toekijkt?

Wat jij niet ziet

Wat jij niet ziet.jpgLouise is een alleenstaande moeder. Tijdens een zeldzaam avondje uit ontmoet ze een man en valt als een blok voor hem. De maandag erop ontmoet ze haar nieuwe baas, David.

Grensgebieden

Grensgebieden.jpgWanneer de vijftienjarige Ellen spoorloos verdwijnt, vermoedt Sam Berger van de Stockholmse politie dat er een seriemoordenaar aan het werk is. Niemand deelt zijn vermoeden; Sam ziet zich genoodzaakt alleen op onderzoek uit te gaan.

Het pakket

Het pakket.jpgDe jonge psychiater Emma Stein komt haar huis niet meer uit. Ze is namelijk doodsbang sinds ze werd verkracht in een hotelkamer, en ze herkent in elke man de dader.

Pagina's